Nasz ośrodek


Nasz ośrodek położony jest w miejscowości Łaznowska Wola. Na obiekt składa się kompleks dwóch budynków podzielonych na oddziały. Całość tworzy Dom Opieki ”ZACISZE”.  Jesteśmy w stanie zapewnić opiekę naszym przyszłym podopiecznym rzetelnie i fachowo. Dysponujemy oddziałami komercyjnymi i refundowanymi przez budżet państwa.  Posiadamy pokoje z łazienkami lub ciągach komunikacyjnych. W ośrodku posiadamy kilka sal dziennego pobytu, w których nasi podopieczni spędzają wolny czas. Mają również do dyspozycji możliwość wypożyczenia książek oraz skorzystania z terapii zajęciowej.

Do poprawy kondycji fizycznej naszych podopiecznych służy Gabinet rehabilitacji.Jest to bardzo dobrze wyposażona sala, pod opieką naszych fizjoterapeutów w której znajdują się m.in.:pole magnetyczne, ultradźwięki, krioterapia, bioptron, laser. Proponujemy rehabilitację przyłóżkową oraz w gabinecie. Celem rehabilitacji przyłóżkowej jest zapobieganie przykurczom i odleżynom, profilaktyka przeciw zapaleniu płuc, zwiększanie i utrzymanie zakresu ruchu w stawach oraz siły mięśniowej, jak również pionizacja i nauka chodu.Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o zlecenie lekarskie.

Do ogromnych atutów ośrodka należy posiadanie własnego zaplecza gastronomicznego. Od początku istnienia ”ZACISZE” postawiło na wyżywienie swoich podopiecznych. W przeciwieństwie do innych placówek oraz szpitali nasz ośrodek nigdy nie korzystał z obsługi firm zewnętrznych. Aby zapewnić maksymalny komfort pensjonariuszy w naszym ośrodku jest kilka jadalni, w których można zjeść smaczne i ciepłe posiłki. Najlepszą gwarancją zadowolonych pensjonariuszy i ich rodzin są m.in. dobre posiłki.