Ważne informacje

Zaciszowskie Mikołajki❄️🎅 06 grudnia 2022r.

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo !!!

W związku z kolejną falą pandemii COVID-19, chcąc ochronić zdrowie i życie naszych podopiecznych wstrzymujemy czasowo odwiedziny rodzin. W sytuacjach wyjątkowych prosimy kontaktować się z Dyrekcją Ośrodka  

W styczniu b.r. obchodziliśmy 101 urodziny naszej podopiecznej. Solenizantce życzymy zdrowia na dalsze lata i cieszymy się, że możemy świętować razem tak zacny wiek.

W dniu 21.12.2015 odbyło się przedstawienie bożonarodzeniowe młodzieży z Publicznego Gimnazjum w Popielawach. Nasi podopieczni mieli okazję przeżyć wspaniałe chwile świątecznej atmosfery. Bardzo dziękujemy młodzieży i ich wychowawcom za odwiedziny.

25 października br. odbyły się wybory parlamentarne. Pensjonariusze naszego ośrodka jak zawsze spełniają swój obywatelski obowiązek i aktywnie w nich uczestniczą.

 

 

Nasi podopieczni brali aktywny udział w tegorocznych wyborach prezydenckich a w naszym ośrodku znajdował się zamknięty okręg wyborczy aby ułatwić pensjonariuszom ich udział.

 

 

W dniach 22-23 maja br. w hali MOSiR w Łodzi nasz ośrodek miał możliwość zaprezentowania się podczas „Łódzkich Senioraliów 2015". Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim seniorom, którzy odwiedzili nasze stoisko. Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje będą w przyszłości pomocne przy podejmowaniu decyzji o pobycie w Domu Opieki.

 

 

W dniach 25-26 kwietnia 2015rok w hali PTAK EXPO w Rzgowie odbyły się targi SUPER SENIOR.Pragniemy wszystkim tak licznie przybyłym gościom podziękować za odwiedziny.Do zobaczenia w ZACISZU.

 

 

"ZACISZE" w styczniu 2015 roku obchodziło 100-tne urodziny swojej pensjonariuszki pani Stefani Mendel. Do jubilatki przybyła liczna rodzina oraz władze Urzędu Gminy w Rokicinach. Do życzeń dołączyli się również mieszkańcy oraz cały personel Domu Opieki "ZACISZE".

 

 

W roku 2010 pierwszą 100 latkom, która obchodziła swoje urodziny w naszym ośrodku była pani Janina Bilska. Na tą niezwykłą uroczystość przybyła do niej delegacja z Urzędu Miasta od pana Prezydenta Łodzi Jerzego Kropiwnickiego z pięknymi kwiatami. Jubilatka również została uhonorowana życzeniami z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pana Donalda Tuska. Do życzeń dołączyło się również kierownictwo i cały personel naszego ośrodka.

 

 

W dniu 19.02.2004 r. Dom Opieki "ZACISZE" otrzymał zaproszenie z Kancelarii Prezydenta RP na wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie "Sposób na Sukces", które miało miejsce w Belwederze. "ZACISZE" otrzymuje takie zaproszenia co roku jako laureat I edycji konkursu.

 

 

W grudniu 2000 roku Prywatny Dom Opieki "ZACISZE" otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie "Sposób na sukces", zorganizowanym pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Agencji Rynku Rolnego.